15 Günde Göbek Eriten Egzersiz (Denenmiş)

Herkese merhaba. Aşağıda videosunu verdiğim ve sadece 4 dakikalık bu göbek eritme egzersizini bizzat kendim denedim ve hala devam ediyorum. Bildiğiniz diğer herşeyi unutun bayanlar.

Videodaki hareketler ve vereceğim birkaç ufak tavsiye ile göbeğinizden kesinlikle kurtulabilirsiniz. Ben 1.59 boyunda 50 kilo ağırlığında bir bayanım. Yani kesinlikle şişman değilim. Fakat hemen hemen her bayanda olduğu gibi benimde bel çevremde yağlanma olmaya başladı.

Epey bir araştırdıktan sonra biraz umutsuzda olsa aşağıdaki videoyu buldum ve denemek istedim. Yaklaşık 3 haftadır düzenli  yapıyorum. Sakın ola bu göbek yağları erimez diyenlere inanmayın.

Gelelim bu egzersiz ile birlikte yapacaklarınıza. Sakın gözünüz korkmasın oldukça basit bir iki şey.

1-) Sabahları uyanınca 1 bardak sıcak suya 1 adet küçük limonun suyunu sıkıp içerek mutlaka güne böyle başlıyoruz.
2-) 4 dakikamızı ayırarak videomuzudaki hareketleri eksiksiz bir şekilde aynen yapıyoruz.
3-) Egzersizimiz bittikten sonra güzel bir kahvaltı yapıyoruz. (Ekmeği abartmadan az yemeye çalışarak)
4-) Son olarakta öğün aralarında acıktığmız zaman bir kase dolusu yoğurt yiyip ana öğünlere açlıktan ölüyorum demeden oturup abartmadan yiyoruz, gün boyunca bol su tüketiyoruz. Ve akşamları mümkün mertebe yememeye çalışıyoruz

Evet hepsi bu kadar. İlk 3 gün karın kaslarınızda ağrı hissedeceksiniz. Daha sonra azalarak geçecek. 1 hafta sonra bel çevresi yağlarının elinize yumuşak geldiğini hissedeceksiniz. İkinci hafta bel çevrenizdeki yağların azalmaya başladığını gözlerinizle göreceksiniz.

İşte Videomuz

  • 19 Aralık 2015 tarihinde yazıldı.
  • 0 yorum yapıldı.
  • 23

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?